Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.

Historie firmy Řeznictví a uzenářství, Jan Pavlíček

Historie a současnost

Vozový parkZakladatelem tradice byl Jan Pavlíček starší. K uzeninám se dostal v mladém věku jako prodavač a později jako vedoucí prodejny. Sám se ve svém volném čase věnoval vyráběním klobás pro sebe a své známé. Věděl, že je to obor, kterému by se chtěl věnovat. Proto si doplnil vzdělání a vedl své děti k tomuto oboru. V roce 1992 si založil vlastní firmu v prostorách bývalé prodejny masa a uzenin. A začal se věnovat vyrábění uzenin. V roce 1994 se mu naskytla možnost koupit dům na náměstí, který nechal celý zbourat a postavil moderní výrobnu podle tehdy platných norem EU, součástí byla i prodejna masa a uzenin. Bylo to těžké období pro něj, ale i pro celou jeho rodinu, která mu pomáhala ve firmě. Díky obrovské zodpovědnosti majitele, který neznal výraz „Nejde to“, se podařilo úvěr na celý projekt splatit. ProvozovnaS postupem času a příchodem nových klientů, rozšířením výroby o ermentované masné výrobky, novými pravidly EU přestaly výrobní prostory stačit. Proto se syn majitele začal poohlížet po prostorech, kde by mohl vybudovat větší a modernější výrobnu, neboť stávající prostory nešlo nijak rozšířit. Tyto prostory našel a po několika marných jednáních konečně zakoupil pozemek vhodný k vybudování výrobních prostor. Po schválení projektu si vzal úvěr a v srpnu 2010 byla zahájena stavba. V únoru 2011 nás všechny zasáhla těžká osobní ztráta člověka, kterého jsme si všichni vážili a měli rádi - navždy nás opustil náš táta, zakladatel Jan Pavlíček st. V říjnu 2011 jsme zahájili výrobu.

Výrobky

Vyrábíme něco kolem šedesáti výrobků a stále se snaží přizpůsobit požadavkům a přáním zákazníků. Mezi speciality firmy patří výrobky s přídavkem koňského, fermentované masné výrobky.

MuzeumMuzeum

Jan Pavlíček starší chtěl vybudovat řeznické muzeum, se stroji a vším co k řeznickému oboru patří. Toto jeho přání jsme mu in memoriam splnili.

Od ledna 2012 je muzeum pro zájemce přístupné po domluvě, kterýkoliv všední den.

Více informací o muzeu najdete na www.reznickemuzeum.cz

Budoucnost

Budoucnost firmy je v udržení kvality výrobků a rozšíření a zviditelnění jména na českém trhu. Jsme hrdí na to, co náš otec zbudoval a chceme dál pokračovat v jeho šlépějích.

Adresa prodejny

Masarykovo náměstí 93
675 71 Náměšť nad Oslavou

Tel. na prodejnu: 568 620 563

Telefonické objednávky

po - pá 6.00 – 15.00
Později sms na číslo 774 540 118 (uveďte na kdy, kam a co objednáváte)
pevná linka 568 623 179
mobil 774 540 118

Objednávky pro aspikové dorty a obložené mísy

pevná linka 568 620 563

Prodejní doba

pondělí 8.00 – 16.00
úterý - pátek 8.00 – 17.00
sobota 8.00 – 11.00